آموزش غیر حضوری طراحی پایه و پیشرفته و تکنیک های سیاه قلم و آبرنگ و پاستل گچی

آموزش غیر حضوری و آنلاین (واتساپ) ویژه افرادی که وقت زیاد و یا امکان تردد ندارند

هر ترم آموزشی به صورت نرمال و با انتخاب هنرجو شامل هفته ای 1 یا 2 جلسه 3ساعته می باشد و هر 8 جلسه یک ترم محسوب می شود

شما عزیزان میتوانید برای دریافت اطلاع بیشتر درباره کلاس های آموزش غیر حضوری با من تماس حاصل فرمایید.

آموزش طراحی سیاه قلم

سیاه قلم به نوعی از نقاشی که در آن فقط از قلم و مرکب سیاه، ذغال یا مداد کار شده باشد و هیچ رنگ آمیزی دیگری نداشته باشد گفته می شود.

چرا نقاشی سیاه قلم اینقدر جذاب است؟
در این تکنیک هنرجو با طیف رنگ های خاکستری و مشکی سروکار دارد و خود را از ابتدا درگیر رنگ سازی های بیشمار نقاشی رنگ و روغن نمی کند.
این باعث می شود تمرکز هنرجو روی سایه روشن خطوط و ترکیب بندی کار بیشتر باشد و به این شکل با این تمرکز به راحتی یک نقاشی زیبا را خلق کند.

مزایای آموزش سیاه قلم
در نقاشی سیاه قلم از مداد کنته و یا زغال برای طراحی استفاده می شود و این سبک از طراحی به دلیل استفاده از رنگ های سیاه و سفید در طراحی بسیار چشم نواز و زیبا می باشد.
در سیاه قلم بر عناصری که نمایانگر نور، روشنایی و سایه پردازی هستند، تمرکز بیشتری وجود دارد.
هنرمند با استفاده از سیاه قلم و با بهره گرفتن از رنگ های سیاه و سفید، تکنیک های خارق العاده مورد نیز در نقاشی را پیاده سازی می کند.
بارزترین ویژگی این ابزار، توانایی آنها در ایجاد طرح های پایدار و هنری زیبا در انواع خطی، بافتی و سایه ای می باشد.
با آموزش سیاه قلم می توانید از اصول و تکنیک های این هنر برای آفرینش آثار هنری بی نظیر بهره ببرید.

هنر نقاشی سیاه قلم
سیاه قلم یک هنر بسیار ارزشمند برای به تصویر کشیدن احساسات و ایده های درونی به شمار می رود که از آن می توانید برای طراحی چهره افراد و مناظر گوناگون نیز استفاده کنید.
البته محتوای طراحی را می توانید متناسب با سلیقه و ایده های ذهنی خود انتخاب کنید.
برای این منظور همچنین می توانید اشیای مختلف را طراحی کرده و سایه و روشن را به خوبی در آثار خود به نمایش در آورید.
از ویژگی های روحی افراد هنرمند برای فعالیت در رشته سیاه قلم می توان به درون گرا بودن این افراد اشاره کرد.
برای موفقیت در رشته سیاه قلم باید مهارت ها و خلاقیت فردی خود برای طراحی یک اثر هنری بسیار زیبا به کار ببرد.
برای اینکه بتوانید در این حرفه پیشرفت داشته باشید باید از ویژگی های روحی و جسمی مناسب برای به تصویر کشیدن تفکرات و ایده های ذهنی خود برخوردار باشید.

Shaghayegh-Raoufi-abrang-background

آموزش طراحی آبرنگ

آبرنگ یک ماده انعطاف‌پذیر و چند منظوره است. نقاشی‌های آبرنگ می‌توانند بسیار متفاوت باشند. نقاشی با آبرنگ تکنیکی است از حل کردن رنگدانه‌های رنگ در آب نقاشی مورد نظر طراحی می‌شود.

انواع آبرنگ

 • آبرنگهای قرصی و بلوکی (انواع خشک)
 • آبرنگهای مرطوب (گواش) و آبرنگهای تیوپی (مرطوب)
 • آبرنگهای جوهری

آموزش طراحی پاستل گچی

در دهه اخیر استفاده از پاستل گچی در نقاشی برای طراحی بین هنرمندان افزایش یافته و کارهای هنری بیشتری با استفاده از پاستل گچی در گالری ها، کلکسیون ها و موزه ها موجود شده است.

نقاشی با پاستل گچی به دليل ماهيت و ويژگیهای خاص مداد رنگی يکی از سريع ترين، ساده ترين و به تبع پر کاربردترين و مجبوب ترين تکنيکهای نقاشی به شمار می رود. پاستل گچی برخلاف مداد های سياه از نظر نوع به دسته های زيادی تقسيم نمی شوند. تنها تقسيم بندی پاستل گچی با توجه به خشک و يا چرب بودن مغز آنها است. پاستل گچی دارای ويژگی های خاصی مانند قابليت حمل آسان استفاده آسان، پاک شدن آسان و غيره هستند که منجر به افزايش ميزان کاربرد آن ها شده است. يکي ديگر از ويژگی های نقاشی پاستل گچی قابليت استفاده بر روی انواع مختلف کاغذ با انواع مختلف بافت می باشد، البته به جز کاغذهای گلاسه. مناسب ترين انواع کاغذ برای نقاشی پاستل گچی عبارتند از کاغذ بوچر، کاغذ اشتنباخ فابريانو، کانسون و بسياری انواع ديگر که با توجه به طرح مورد نظر انتخاب می شوند. تجهيزات مورد نياز برای نقاشی مداد رنگي عبارتند از کاغذ يا مقوا در ابعاد مورد نظر، تخته شاسي مناسب، پاستل گچی در رنگ های متنوع، مدل نقاشی، عليرغم سرعت بالا، سهولت کاربرد و تجهيزات ساده و ابتدايي در صورت اجرای حرفه ای می تواند به يکي از زيباترين تکنيک های هنر نقاشي تبديل شود.

شما عزیزان میتوانید برای دریافت اطلاع بیشتر درباره کلاس های آموزش غیر حضوری با من تماس حاصل فرمایید.

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت.

  آدرس

  تهران، خیابان اسدآبادی، کوچه چهلم، پلاک 4 ...

  تلفن

  +12 (0) 345 678 9

  ایمیل

  info@company.com

  سبد خرید
  Open chat
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم؟